Make your own free website on Tripod.com

ASKER MEKTUBU


ğEDİTÖRDEN
ğKIBRIS'TAN HABERLER
ğKIBRIS TÜRK ÜNİVERSİTELERİ
ğKİM KİMDİR ?
ğFİLATELİ
ğKİTAP
ğKIBRIS TÜRK MUTFAĞI
ğİLETİŞİM
ğAYŞE İNGİLTERE'DE
ğASKER MEKTUBU
ğLİNKLER

 ANA SAYFA

e@mail

 Sayfa yenilemelerinden ve yeni başlıklardan haberdar olmak istiyorsanız e-mailinizi yazın.    

Editör
Metin ÇETİN

webmaster&desing
Oğuz ÇETİN

 

Oğuz Çavuş tezkeresini alıp sivil hayata geçti.  Bir kaç haftalık dinlenmenin ardından çalışma hayatına atılan Oğuz muhasebecilik ve web tasarımı ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

Acısıyla, tatlısıyla (ama kesin olan bir şey var; Türkiye'ye oranla uzun olan süresiyle) insan hayatında bir dönem  bitti ve yenisi başlamış oldu.

Tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim ki; insan bir süre askerlikten söz etmek istemez, -askerlik yıllarının kayıp yıllardan sayıldığından mıdır nedir- bir süre bu dönemi unutmaya çalışır. Aradan geçen yılların sayısı artmaya başladıkça askerlik anıları da hayallerde canlanmaya başlar.

Bu anıların her an canlı kalması -ve başta Barış asteğmen ve ailesi olmak üzere- benim de tanımaktan gurur duyduğum insanların anılarını her dem taze tutmak amacıyla bu resimleri sayfamda tutmaya devam edeceğim. Ancak resimlerin yüklenmesi için biraz beklemek zorunda kalabilirsiniz (Şimdiden özür dilerim)

Oğuz'la iletişim adresi; oguzcet@yahoo.com

Oğuz Çavuş kendisini görmeye bir kez gidebilen anasıyla hasret gideriyor... Oğuz Çavuşa kardeş kadar yakınlık gösteren Barış Asteğmen, eşi ve nenesi....
Oğuz Çavuş Sinan asteğmenle... Sinan Asteğmen Oğuz Çavuştan önce tezkereci oldu. Oğuz Çavuş kantinde arkadaşlarıyla
Oğuz Çavuş fırsat buldukça gezecek ama biraz zor.. Bulduğu fırsatlardan birinde Girne'de Oğuz Çavuş St Hilarion'da asker arkadaşıyla
Yine St Hilarion'da ama bu kez yalnız Oğuz Çavuş Rambo olmaya özenmiş galiba.....

10.06.2001

Yukarı

Ana Sayfa