Make your own free website on Tripod.com

Devre tatil -TURİZM


ğEDİTÖRDEN
ğKIBRIS'TAN HABERLER
ğKIBRIS TÜRK ÜNİVERSİTELERİ
ğKİM KİMDİR ?
ğFİLATELİ
ğKİTAP
ğKIBRIS TÜRK MUTFAĞI
ğİLETİŞİM
ğASKER MEKTUBU
ğLİNKLER

 ANA SAYFA

e@mail

 Sayfa yenilemelerinden ve yeni başlıklardan haberdar olmak istiyorsanız e-mailinizi yazın.    

Editör
Metin ÇETİN

webmaster&desing
Oğuz ÇETİN

 

IONIAb.jpg (37176 bytes)

RCI.jpg (1249 bytes)

IONIA’da devretatil alarak dünya tatil sistemine girmeniz mümkün olacaktır.

Devretatil; dayalı-döşeli bir mekanın 49 yıl süreyle birer haftalık tatil için (uzun vadeli) kiralanmasıdır. RCI Değişim Sistemi ise, sizin devretatil hakkınızın sisteme üye diğer tatillerle değiştirilmesidir. Uluslararası bir sistem olan RCI ile 85 ülkedeki 3100’den fazla tesisten birinde tatil imkanı sağlanmaktadır.bodrum.jpg (14167 bytes)

Farzedin ki yazlığınız var: Yılda birkaç hafta ya da birkaç ay için, tüm yıl boyunca masraf yapıyorsunuz. Her tatile gidişte, yazlıkta kullanacağınız cihazlar sorun oluyor, temizliği, boyası, badanası gibi tüm dertlerle siz uğraşıyorsunuz.

Devremülk, biraz daha pratik. Her sene belirli bir dönemde tatilinizi yapıp dönüyorsunuz. İstikrarlı ama her yıl aynı yeri görmekten bıkmayacak mısınız?konut.jpg (32556 bytes)

Ama devretatil farklı... Devremülk gibi dayalı döşeli bir yeriniz var. Fırınından televizyonuna, bardağından çatal-kaşığına kadar her şey düşünülmüş. İsterseniz tesisinizde tatil yapın; dilerseniz deniz, kış sporları, göl, dağ turizmine yönelik tatil imkanlarından birini seçin. Sistem üyeliğini satın aldıktan sonra, yıllık bakım ücreti (200$) ile RCI değişim ücreti dışında ek ödeme yok.

Böyle bir sisteme (1999-200 yılı hakları henüz kullanılmadı) İkinci elden daha ekonomik bir şekilde ulaşmanız mümkün.

Sevim-Metin Çetin Ambassador (4 kişilik) Blue devre (RCI hafta no.4) Satılık. (Kaplıca devremülk ile takas edilebilir-ödemede kolaylık sağlanır)

Metincet@yahoo.com

adresine e-mail atabilir,  bilgi alabilirsiniz.

Yukarı

Ana Sayfa