Make your own free website on Tripod.com

sol.jpg (42569 bytes)

IONIA’da devretatil alarak dünya tatil sistemine girmeniz mümkün olacaktır.

Devretatil; dayalı-döşeli bir mekanın 49 yıl süreyle birer haftalık tatil için (uzun vadeli) kiralanmasıdır. RCI Değişim Sistemi ise, sizin devretatil hakkınızın sisteme üye diğer tatillerle değiştirilmesidir. Uluslar arası bir sistem olan RCI ile 85 ülkedeki 3100’den fazla tesisten birinde tatil imkanı sağlanmaktadır.

Farzedin ki yazlığınız var: Yılda birkaç hafta ya da birkaç ay için, tüm yıl boyunca masraf yapıyorsunuz. Her tatile gidişte, yazlıkta kullanacağınız cihazlar sorun oluyor, temizliği, boyası, badanası gibi tüm dertlerle siz uğraşıyorsunuz.

Devremülk, biraz daha pratik. Her sene belirli bir dönemde tatilinizi yapıp dönüyorsunuz. İstikrarlı ama her yıl aynı yeri görmekten bıkmayacak mısınız?

Ama devretatil farklı... Devremülk gibi dayalı döşeli bir yeriniz var. Fırınından televizyonuna, bardağından çatal-kaşığına kadar her şey düşünülmüş. İsterseniz tesisinizde tatil yapın; dilerseniz deniz, kış sporları, göl, dağ turizmine yönelik tatil imkanlarından birini seçin. Sistem üyeliğini satın aldıktan sonra, yıllık bakım ücreti (200$) ile RCI değişim ücreti dışında ek ödeme yok.

Böyle bir sisteme (1999 yılı hakkı henüz kullanılmadı) İkinci elden daha ekonomik bir şekilde ulaşmanız mümkün.

Sevim-Metin Çetin Ambassador (4 kişilik) Blue devre (RCI hafta no.4) Satılık. 3500$ (Kaplıca devremülk ile takas edilebilir)

Metincet@yahoo.com adresine e-mail atabilir,  bilgi alabilirsiniz.

(ANA SAYFA)